X
تبلیغات
رایتل
«اولکــــــــــــــر گنبدقابوس»
 

امیدوارم لحظات خوبی در این وب سایت داشته باشید .....

نتیجه مسابقات در روستای پشمک پناده گنبد کاووس
نویسنده : اولکرUlker تاریخ : شنبه 25 اردیبهشت 1389
نظرات (1)

طی روز جمعه 24/2/1389 یک دوره مسابقه قهرمانی چاچوان ووشو استان گلستان بین تیم های مازندران (نوشهر) و چاچوان ووشو گنبدکاووس ـ دهیاری پشمک پناده ـ مراوه‌تپه ـ آزادشهر ـ کلاله ـ گرگان ـ روستای ینقاق ـ گالیکش در بخش سان‌دا و چینگ‌دا، تمام رده‌های سنی با حضور 120 نفر شرکت کننده به مناسبت گرامیداشت روز جهانی هلال احمر و صلیب سرخ در روستای پشمک پناده برگزار گردید که نتایج تیمی آن بدین قرار است: ...

نتیجه تیمی در قسمت سان دا و چینگ دا:

تیم چاچوان ووشو دهیاری پشمک پناده مقام اول و تیم چاچوان ووشو گنبدکاووس مقام دوم ـ تیم ووشو روستای ینقاق مقام سوم

نتایج انفرادی کسب شده هنرجویان:

در رده سنی نونهالان بخش چینگ‌دا به ترتیب مقام:

K 25-  اول- عیسی رزاق منش (گالیکش) ، دوم -  دانیال جرجانی (گنبدکاووس) ، سوم – معینی پشمکی (پشمک پناده)

K 28-  اول- هادی پشمکی (پشمک پناده) ، دوم -  اسماعیل شیرمحمدلی (گنبدکاووس) ، سوم – بنیامین پشمکی (پشمک‌پناده)

K 31-  اول- علیرضا آق‌ارکاکلی (پشمک پناده) ، دوم -  محمدرضا پشمکی (پشمک‌پناده) ، سوم – رضا پشمکی (پشمک‌پناده) و حسین سهرابی (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

K 34-  اول- محمد عبدی (گالیکش) ، دوم – رضا پشمکی (پشمک‌پناده) ، سوم – علیرضا آق‌ارکاکلی (پشمک‌پناده) و محمد رحمانی(گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

K 40-  اول- الیاس ناروئی (گنبدکاووس) ، دوم -  بنیامین آق‌بندی (گنبدکاووس) ، سوم – ایل امان سبحانی (گنبدکاووس) و محمدامین چوبین فر (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

در رده سنی نوجوانان بخش چینگ دا به ترتیب مقام:

K 28-  اول- محمد شاقوزائی (ینقاق) ، دوم -  علیرضا ناروئی (ینقاق) ، سوم – محمد طالبی (گنبدکاووس)

K 31-  اول- حامد درویشی (نوشهر) ، دوم -  عباس آبروان (ینقاق) ، سوم – جمشید شاقوزائی (ینقاق) و محمد ابراهیم سرگلزائی ینقاق) «مشترکاً سوم»

K 34-  اول- حامد درویشی (نوشهر) ، دوم -  محمد ابوبکر ناروئی (گنبدکاووس) ، سوم – مهرداد چوبین فر (گنبدکاووس) و حسین ناروئی (ینقاق) «مشترکاً سوم»

K 37-  اول- ابوالفضل کلاگر (نوشهر) ، دوم -  رامین بختیاری (ینقاق) ، سوم – محمد ابوبکر ناروئی (گنبدکاووس) و سعید  خاصیکی (ینقاق) «مشترکاً سوم»

K 40-  اول- ابوالفضل کلاگر (نوشهر) ، دوم -  فرامرز ناروئی (ینقاق) ، سوم – محمدرسول پشمکی (پشمک‌پناده) و رضا کوهکن (ینقاق) «مشترکاً سوم»

K 43-  اول- مسعود خنبر (ینقاق) ، دوم -  مهدی کیوان مهر (پشمک پناده) ، سوم – سلیمان دولتخواه (گنبدکاووس)

K 46-  اول- حسن گله بچه (ینقاق)، دوم -  عارف دامن زن (آزادشهر) ، سوم – محمدرضا آق‌ارکاکلی (پشمک پناده) و اسماعیل پشمکی (پشمک‌پناده) «مشترکاً سوم»

K 49-  اول- ابراهیم بخان (ینقاق) ، دوم -  حامد سرایلو (پشمک پناده) ، سوم – محمدرضا آق‌ارکاکلی (پشمک پناده) و کامران ندیمی (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

K 52-  اول- محسن پشمکی (پشمک پناده) ، دوم -  مهدی سیجانی (گالیکش) ، سوم – مسعود کنعانی (گنبدکاووس) و امیر محمد کرد (نوشهر) «مشترکاً سوم»

K 56-  اول- جواد پور محقق (نوشهر) ، دوم -  محسن پشمکی (پشمک پناده) ، سوم – علیرضا علی دوستی (گنبدکاووس) و مهدی پشمکی (پشمک پناده) «مشترکاً سوم»

K 60-  حسن پشمکی (پشمک پناده) ، دوم -  مهدی پشمکی (پشمک پناده) ، سوم – رضا بشارت (گنبدکاووس) و محمد بهلکه (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

K 65-  پژمان افرنگ (نوشهر) ، دوم -  مهدی کوهکن (ینقاق) ، سوم – جیحون کلته (گنبدکاووس) و حسن پشمکی (پشمک پناده) «مشترکاً سوم»

K 70-  بهروز عابدینی (گنبدکاووس) ، دوم -  پژمان افرنگ (نوشهر) ، سوم – علی علمی (ینقاق) و بهمن رضایی (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

در رده سنی جوانان بخش ساندا به ترتیب مقام :

K 48-  امیر محمد کرد (نوشهر) ، دوم -  علی ملکان (گالیکش) ، سوم – دانیال بدراق (پشمک پناده) و علی آخوندپور  (پشمک پناده) «مشترکاً سوم»

K 52-  صادق کلاگر (نوشهر) ، دوم -  دانیال بدراق (پشمک پناده) ، سوم – عثمان پشمکی (پشمک پناده) و محمد کمال پور   (ینقاق) «مشترکاً سوم»

K 56-  جواد پور محقق (نوشهر) ، دوم -  صادق کلاگر (نوشهر) ، سوم – مرتضی پشمکی (پشمک پناده) و مرتضی عرب کوهسار  (گالیکش) «مشترکاً سوم»

K 60-  حسن وزیری (ینقاق) ، دوم -  حمید براهویی (ینقاق) ، سوم – متین پشمکی (پشمک پناده) و مهدی بدراق (پشمک پناده) «مشترکاً سوم»

K 70-  امید سجانی (ینقاق) ، دوم -  حمیدرضا ترک کوهسار (گالیکش) ، سوم – صادق الهی (پشمک پناده) و عارف پشمکی (پشمک پناده) «مشترکاً سوم»

در رده سنی بزرگسالان بخش ساندا به ترتیب مقام :

K 56-  یحیی پشمکی (پشمک‌پناده) ، دوم -  محمد محمدی (گنبدکاووس) ، سوم – امید جمالی‌زایی (ینقاق) و ایرج کاظمی (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

K 60-  سعید شاقوزائی (ینقاق) ، دوم -  یحیی پشمکی (پشمک پناده) ، سوم – محمد سعیدی زاده (ینقاق) و وهاب سلجوقیان (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

K 65-  عاشور محمد کسلخه (گنبدکاووس) ، دوم -  بهزاد صبوری (گنبدکاووس) ، سوم – مهرداد نظامی مقدم (گنبدکاووس) و معصوم برقی (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

K 70-  محمود پشمکی (پشمک‌پناده) ، دوم -  عاشورمحمد کسلخه (گنبدکاووس) ، سوم – رضا سراوانی (ینقاق) و ناصر جمال‌زایی (ینقاق) «مشترکاً سوم»

K 75-  محمود پشمکی (پشمک‌پناده) ، دوم -  رحمت خسروی (گالیکش) ، سوم – بهمن دوگونچی (گنبدکاووس) و مصطفی نادری (گنبدکاووس) «مشترکاً سوم»

در پایان به نفرات برتر احکام قهرمانی چاچوان ووشو استان گلستان و لوح سپاس و مدال اهداء گردید.



 

.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

 

 

 
آخرین عناوین مطالب

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به «اولکــــــــــــــر گنبدقابوس» می باشد.

 



قالب وبلاگ

هاست لینوکس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سایت و قالب وبلاگ

طراحی وب